WYGRANA W PLEBISCYCIE EDUKACYJNYM

W dniu 28 kwietnia 2022 r. we Wrocławiu miała miejsce gala Plebiscytu Edukacyjnego „Gazety Wrocławskiej”, podczas której nagrodzeni zostali najlepsi nauczyciele i placówki oświatowe w naszym województwie. Celem plebiscytu edukacyjnego było nagrodzenie nauczycieli cieszących się autorytetem wśród uczniów, wykazujących się dużą kreatywnością i zaangażowaniem w swoją pracę.

W konkursie zostały wyróżnione placówki edukacyjne: przedszkola, szkoły i uczelnie zasługujące na miano przyjaznych i dobrze zorganizowanych instytucji, na które głosowali uczniowie i ich rodzice.

W plebiscycie edukacyjnym wziął udział Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Szklarskiej Porębie, który zdobył I miejsce wśród placówek powiatu karkonoskiego w kategorii Szkoła Roku.  W imieniu szkoły nagrodę w postaci vouchera o wartości 3000 zł na reklamę w „Gazecie Wrocławskiej” oraz w serwisie naszemiasto.pl odebrała pani wicedyrektor Monika Orłowska.

Nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie z w/w placówki, pani Izabela Chlebuś-Jóźwik również zajęła I miejsce w powiecie w kategorii Nauczyciel Szkoły Ponadpodstawowej zdobywając tytuł „Nauczyciela na medal 2021”. Laureatka odebrała nagrodę osobiście.