Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami.

Babcia i Dziadek to bez wątpienia bardzo ważne osoby w naszym życiu. Ich święto obchodzimy w styczniu, pełnym chłodnych, szarych dni, jednak urok jaki niesie ze sobą wprowadza wszystkich w magiczny nastrój. W tych niezwykłych dniach Babcie i Dziadkowie otrzymują od swoich bliskich wyjątkowe dowody miłości, sprawiające im ogromną przyjemność. W związku z powyższym 22 stycznia 2024 roku wychowankowie MOW „przekazali kartki okolicznościowe z okazji Dnia Babci i Dziadka dla pensjonariuszy Sudeckiego Domu Seniora „Słoneczna Polana” w Szklarskiej Porębie . Podopieczni placówki byli bardzo szczęśliwi z otrzymanych upominków, na ich twarzach można było zauważyć wzruszenie.

Kochane babcie, drodzy dziadkowie życzymy Wam długich lat życia wypełnionych zdrowiem, radością oraz szacunkiem, życzliwością i miłością najbliższych. Niech samotność omija Państwa szerokim łukiem, zdobyte doświadczenie i życiowa mądrość służy innym".